Intriguojantys kosminiai nuotykiai ir įdomios žinios apie Visatą
32 puslapiai spalvotų Visatos nuotraukų
„Mes išvykstame, — paskelbė Anė, — į grandiozinę kosminę kelionę! Taigi, Žemės gelbėtojai, ruoškitės susipažinti su Visatos stebuklais!“
Anė kreipiasi į savo geriausią draugą Džordžą pagalbos. Jos tėvas mokslininkas Erikas vykdo kosminį projektą, bet kažkas jam nori sutrukdyti. Robotas, nusiųstas į Marsą, elgiasi labai keistai. O Anė tėčio superkompiuteryje aptinka paslaptingą laišką...
Nejaugi tai kosminių ateivių pranešimas?
Ar egzistuoja Visatoje nežemiška gyvybė?
Kaip kosmose surasti gyvybei tinkamą planetą?
Jeigu jūs susitiktumėte kosminį ateivį, ką jam pasakytumėte?
„Džordžas — Visatos lobių ieškotojas“ yra antroji knyga, pasakojanti apie Džordžo, Anės, Eriko ir, aišku, superkompiuterio Kosmoso nuotykius.
Skaitydami šią nuostabią knygą, ne tik pasinersite į įspūdingus kosminius nuotykius. Joje pateikta gausybė stulbinamų mokslo faktų ir įdomių žinių apie Visatą. Be to, susipažinsite su naujausiomis mokslo teorijomis, kurių autoriai — žymūs XXI amžiaus mokslininkai!
Ar Džordžas išspręs kosminę mįslę ir suras Visatos lobius?
Nuostabi nuotykių knyga, kupina dramatiškų įvykių ir detektyvinės intrigos.
Daugybė tikrų faktų apie Visatą.
Liusi Hoking (Lucy Hawking, g. 1969 m.) yra dviejų knygų suaugusiesiems autorė, bendradarbiauja daugelyje Anglijos periodinių leidinių, dalyvauja radijo ir televizijos laidose. Įvairiose šalyse vaikams skaito mokslo populiarinamąsias paskaitas apie kosmines keliones ir mokslo atradimus, jos paskaita buvo įtraukta ir į NASA penkiasdešimtmečio jubiliejaus programą JAV. Neseniai, vykdant projektą „Nemirtingumas“, Liusi Hoking DNR — jos genetinis kodas, kartu su kitų žinomų žmonių genetine medžiaga — buvo pasiųstas į kosmosą ir dabar saugomas Tarptautinėje kosminėje stotyje tam atvejui, jeigu žmoniją ištiktų katastrofa. 2008 m. Liusi Hoking buvo paskirta Sapio premija už mokslo populiarinimą. Ji su sūnumi gyvena Kembridže.
Stivenas Hokingas (Stephen Hawking, 1942—2018) trisdešimt metų dirbo Kembridžo universitete matematikos profesoriumi, pelnė daugybę garbės vardų ir apdovanojimų, vienas iš paskutiniųjų — JAV prezidento skirtas Laisvės medalis. Be mokslo darbų, jis parašė nemažai knygų, skirtų visuomenei: A Brief History of Time, Black Holes and Baby Universes and Other Essays, A Briefer History of Time, „Visata riešuto kevale“ (The Universe in a Nutshell), liet. k. 2003 m., „Didysis projektas“ (The Grand Design), liet. k. 2011 m. ir „Iliustruotoji trumpa laiko istorija“ (The Illustrated Brief History of Time, Updated and Expanded Edition), liet. k. 2021 m.
Jo bestseleris „Visata riešuto kevale“ pelnė prestižinę Aventis premiją — buvo pripažintas geriausia 2002 metų mokslo populiarinimo knyga.
„Džordžas ir Visatos paslaptys“ — pirmoji bendra tėvo ir dukters, Stiveno ir Liusi Hokingų, knyga.
Kristofas Galfardas (Christophe Galfard) — mokslų daktaras, buvęs Stiveno Hokingo doktorantas. Jis bendradarbiavo rengdamas šiai knygai mokslinę vaizdinę medžiagą ir konkrečius duomenis. Kristofas dabar gyvena Prancūzijoje, kur jis išmoningai populiarina mokslą.